تهران- فلکه دوم صادقیه- بزرگراه اشرفی اصفهانی- برج نگین رضا طبقه ۱۸جنوبی- واحد ۱۸۰۴
با تیم ما آشنا شوید
dr rezaei -
دکتر رویا رضایی
dr mehdi seyed mir 7 -
دکتر سید مهدی سید میر
seyedmir1 -
دکتر سید مهدی سیدمیر
رییس هیئت مدیره پست سریع هوایی EDL

استاد دانشگاه – تحلیلگر اقتصادی

dr rezaei -
دکتر رویا رضایی
موسس و مدیرعامل شرکت EDL

 

کارگزار رسمی گمرک

کارآفرین نمونه سازمان ملل – عضو کانون زنان بازرگان ایران

مطمئن شوید که محموله شما در دستان کاردان است
مسئولیت ، نظم و سرعت
مطمئن باشید که وقتی ما را انتخاب می‌کنید تا بسته ی شما را ارسال کنیم، کار را به کاردان سپردید. ما با ارائه خدمات با کیفیت و تضمین رضایت مندی مشتری، از دیگران متمایز هستیم. به ما با اطمینان اقلام ارزشمندتون رو بسپارید و از آرامش خیال خود از سپردن کالای خود به دستان حرفه ای های صنعت حمل و نقل لذت ببرید.
بیش از 1000,000
مشتریان راضی
ارسال کالا

تسلط و نظم ما در تحویل بار، از ویژگی‌های برجسته خدمات ماست. تیم حرفه‌ای ما با داشتن تجربه و مهارت کافی و سابقه ی یک دهه فعالیت، به صورت دقیق و با دقت بالا، بسته‌های شما را تحویل می‌دهد. همچنین، با استفاده از فناوری‌های پیشرفته، ما به دقت کنترل میکنیم که بسته‌های شما به مقصد خود سریعاً و با بسته بندی حرفه ای بدون کوچکترین ایرادی تحویل داده شوند.

 
ترخیص کالا

  تیم ما در گمرک به عنوان یک تیم قوی و مجرب توانایی های مهمی در حوزه ی اسناد و تهیه مدارک مورد نیاز جهت ترخیص کالای شما در کمترین زمان ممکن از گمرک را دارند. این تیم تحت نظارت مستقیم دکتر رویا رضایی مدیرعامل، بیش از یک دهه تجربه و سابقه درخشان بعنوان کاگزار رسمی گمرک و کارآفرین نمونه و با نظارت مسولانه و مدیریت حرفه ای چالش های پنهان و اشراف به تشریفات گمرکی هرگونه اخلال و مشکلی در فرآیند ترخیص کالا را براحتی مرتفع می نماید.