اعضای تیم شرکت EDL اکسپرس

Clear Filters
دکتر رویا رضایی
دکتر رویا رضایی
دکتر سید مهدی سیدمیر
دکتر سید مهدی سیدمیر
دکتر سید مهدی سیدمیر
دکتر سید مهدی سیدمیر
رییس هیئت مدیره پست سریع هوایی EDL

استاد دانشگاه – تحلیلگر اقتصادی

دکتر رویا رضایی
دکتر رویا رضایی
موسس و مدیرعامل شرکت EDL

 

کارگزار رسمی گمرک

کارآفرین نمونه سازمان ملل – عضو کانون زنان بازرگان ایران

مطمئن شوید که محموله شما در دستان کاردان است
مسئولیت، نظم و سرعت
مطمئن باشید که وقتی ما را انتخاب می‌کنید تا بسته ی شما را ارسال کنیم، کار را به کاردان سپردید. ما با ارائه خدمات با کیفیت و تضمین رضایت مندی مشتری، از دیگران متمایز هستیم. به ما با اطمینان اقلام ارزشمندتان را بسپارید و از آرامش خیال خود برای سپردن کالای خود به دستان حرفه ای های صنعت حمل و نقل لذت ببرید.

بیش از 1000,000
مشتریان راضی

ارسال کالا

تسلط و نظم ما در تحویل بار، از ویژگی‌های برجسته خدمات ماست. تیم حرفه‌ای ما با داشتن تجربه و مهارت کافی و سابقه ی یک دهه فعالیت، به صورت دقیق و با دقت بالا، بسته‌های شما را تحویل می‌دهد. همچنین، با استفاده از فناوری‌های پیشرفته، ما به دقت کنترل میکنیم که بسته‌های شما به مقصد خود سریعاً و با بسته بندی حرفه ای بدون کوچکترین ایرادی تحویل داده شوند.

 
ترخیص کالا

  تیم ما در گمرک به عنوان یک تیم قوی و مجرب توانایی های مهمی در حوزه ی اسناد و تهیه مدارک مورد نیاز جهت ترخیص کالای شما در کمترین زمان ممکن از گمرک را دارند. این تیم تحت نظارت مستقیم دکتر رویا رضایی مدیرعامل، بیش از یک دهه تجربه و سابقه درخشان بعنوان کاگزار رسمی گمرک و کارآفرین نمونه و با نظارت مسولانه و مدیریت حرفه ای چالش های پنهان و اشراف به تشریفات گمرکی هرگونه اخلال و مشکلی در فرآیند ترخیص کالا را براحتی مرتفع می نماید.