حمل بار هوایی از چین

حمل بار هوایی از چین به ایران

فهرست مطالب

یکی از اصلی ترین روش های واردات کالا از چین به ایران یا خرید کالا از چین، حمل بار از طریق خطوط هوایی ست. بسیاری از تجار و واردکنندگان ایرانی روش ترانزیت هوایی را برای حمل کالاهای خود از چین به ایران انتخاب می کنند. با توجه به پروازهای متعددی که به صورت مستقیم و غیر مستقیم بین چین و ایران وجود دارد، شیوه حمل بار هوایی یکی از سریعترین، امن ترین روش های واردات کالا از چین به ایران است.

در حال حاضر خطوط هوایی ماهان، ایران ایر، قطر ایرلاین، ترکیش ایرلاین و امارات دارای پرواز از شهرهای اصلی و تجاری چین مثل شنژن، گوانجو، شانگهای، پکن به ایران ( فرودگام امام خمینی ) دارای خدمات حمل بار هوایی هستند که هر کدام دارای ویژگی ها و تعرفه متفاوتی برای خرید کالا از چین می باشند. شرکت حمل و نقل بین المللی بار هوایی EDL Express با داشتن دفتر رسمی در شهر شنژن چین قادر است بهترین تعرفه های حمل بار هوایی برای خرید کالا از کلیه شهرهای چین به مقصد ایران را ارائه دهد.

واردات بار از چین

چین با ۳۴ بندر بزرگ و ۲۰۰۰ بندر فرعی و حدود یک ‌میلیارد و چهارصد میلیون نفر جمعیت، به دلیل فراوانی نیروی کار و پیشرفت صنایع داخلی،به یکی از قطب‌های اقتصادی دنیا تبدیل شده است. همچنین چین بزرگترین سهم را در اقتصاد ایران و واردات انواع کالا به ایران دارد. تجار ایرانی سالهاست که اقدام به واردات کالاهایی از قبیل پوشاک، صنایع دستی، اسباب بازی، تجهیزات الکترونیکی، خوردو، قطعات صنعتی، موبایل، کامپیوتر، لپ تاپ، مواد آرایشی و بسیاری از کالاهای دیگر از چین می کنند.
واردات کالاهای عادی و نرمال، مواد اولیه، واردات کالاهای خطرناک، واردات کالاهای شیمیایی ، قطعات صنعتی، اقلام تزئینی و غیره از چین به ایران، مورادی ست از کالاهایی که بصورت مرتب به ایران حمل می شوند. در حال حاضر بیش از یک چهارم نیازهای وارداتی کشورمان، از طریق چین تامین می‌شود. خطوط هوایی معتبر داخلی و خارجی هر روز پروازهای متعددی به مقصد چین و بالعکس انجام می‌دهند و حمل کالا از چین به سایر کشورها نیز بسیار رایج است.

شرایط واردات کالا از چین به ایران

با توجه به بروز شرایط جدید اقتصادی بین چین و ایران، بعنوان نمونه عقد قراردادهای جدید بیست ساله و همچنین قوانین جدید گمرکی، اتفاقات جدیدی در حوزه واردات کالا از چین و تجارت بین دو کشور پیش‌بینی می شود.
به گفته رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین، در سال ۲۰۲۰ تجارت رسمی ایران و چین، با احتساب نفت، به ۱۶ میلیارد دلار رسیده است. تنوع محصولات موجود در بازار چین، و از طرف دیگر وجود شیوه های متنوع حمل کالا (ریلی، دریایی و هوایی ) تاجران را قادر می سازد تا به راحتی و با قیمت های مقرون صرفه نسبت به واردات کالا از چین اقدام کنند.
علاوه بر موارد ذکر شده مسائل دیگری مانند صدور اسناد حمل و اخذ مجوزات و مدارک مورد نیاز در مبدأ کشور چین، نیز مطرح است که تمامی آنها توسط شرکت حمل بین‌المللی EDL Express انجام می شود. شرکت EDL کلیه مراحل خرید و حمل کالاهای شما تا مقصد گمرکات هوایی ایران را بطور کامل به عهده می گیرد.

آشنایی با قوانین گمرکی

شرط ورود به عرصه ی واردات کالا از چین ، آشنایی با قوانین گمرکی هردو کشور است. برای اطلاعات بیشتر میتوانید قوانین گمرکی چین ، و همچنین مقررات صادرات و واردات ایران را در سایت ما مشاهده نمایید.

آشنایی با تعرفه های گمرکی

برای آشنایی بیشتر با تعرفه‌های گمرکی بهتر است با کارشناسان ما به شماره 02144051434 تماس حاصل فرمایید.

بررسی بازار فروش کالای مورد نظر در ایران

سعی کنید پس از آنالیز بازار، کالایی را از چین وارد کنید که در ایران با کیفیت خوب تولید نمی شود. در غیر این صورت ممکن است برای فروش محصولتان در ایران با مشکل مواجه شوید. لذا تحلیل درست از میزان مصرف و بازار فروش آن مسئله بسیار مهمی است.

پیدا کردن منابع تولید کالا در چین

یافتن تولیدکننده مناسب یکی از شرایط مهم واردات کالا از چین است. با پیدا کردن تولید کننده مناسب کالای مورد نظرتان را با کیفیت بالا و بهترین قیمت خریداری کنید.

کسب مجوز و مدارک مورد نیاز در مبدأ چین

یکی از خدمات شرکت ای دی ال اکسپرس، دریافت مجوزهای ضروری برای واردات از چین می باشد.

شرکت حمل و نقل بین‌المللی مطمئن

شرکت EDL Express با داشتن مجوز رسمی هواپیمایی کشوری، همچنین عضویت در اتحادیه جهانی IATA و شبکه جهانی حمل و نقل بین المللی WWPC می تواند بعنوان یک شرکت مطمئن کالای شما را از چین به ایران توسط هواپیما منتقل کند.

صدور اسناد حمل
صدور تمامی اسناد حمل نیز توسط شرکت EDL Express انجام می شود. همچنین لازم است بدانید که کالای شما با بیمه نامه کامل به ایران منتقل می شود.

شیوه های پرداخت هزینه های خرید و حمل کالا

شرکت ای دی ال اکسپرس با ارائه شیوه های متنوع پرداخت هزینه های خرید کالا از چین و هزینه های حمل هوایی، آماده خدمت رسانی به بازرگانان محترم است. برای اطلاعات بیشتر خدمات پرداخت هزینه حمل کالا از چین با ما تماس بگیرید.

حمل کالا بصورت هوایی از چین به ایران

به علت تاثیر مستقیمی که روش حمل بار می تواند بر هزینه تمام شده‌ی کالای شما در ایران بگذارد بهتر است برای انتخاب روش صحیح با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ترخیص کالا در گمرکات ایران

با توجه به اهمیت بالای ترخیص کالا از گمرکات ایران، پیشنهاد می شود در این زمینه هم از کارشناسان با تجربه ما بهره‌مند شوید. ترخیص از گمرک‌های ایران نظیر: بندر امام خمینی (ره) ؛ منطقه آزاد تجاری چابهار ؛ منطقه ویژه بوشهر ؛ گمرک غرب تهران ؛ گمرک منطقه ویژه شهید رجایی ؛ فرودگاه امام خمینی (ره) ؛ گمرک منطقه ویژه اقتصادی بم ؛ گمرک تهران امور واردات و غیره

روش های ارسال بار از چین به ایران

ارسال کالا از چین به ایران

حمل دریایی از چین به ایران

بهترین شیوه برای حمل محموله‌های سنگین

باتوجه ‌به تعدد بنادر در چین و بندرهای تجاری در جنوب ایران، حمل دریایی بار از چین به ایران یک روش اقتصادی است. تجارایرانی حمل و نقل دریایی را بدلیل هزینه کمتر انتخاب می‌کنند. هزینه انتقال بار از چین به ایران از طریق خطوط دریایی و توسط کشتی بسیار مقرون به صرفه است ولی زمان زیادی می برد.

حمل بار هوایی از چین به ایران

سریع‌ترین روش برای حمل کالا از چین

نظر به اینکه سرعت هواپیما از کشتی بیشتر است، حمل هوایی بار از چین به ایران، سریع ترین روش جابه‌جایی بار است. البته حمل و نقل هوایی بیشتر جهت واردات محموله های سبک (کمتر از 1 تن) از چین به ایران استفاده می‌شود.

واردات از چین با حمل ترکیبی

در حمل و نقل ترکیبی یا چند وجهی بار از چین، کالا توسط هواپیما یا کشتی در فرودگاه و بندر بارگیری می‌شود. سپس توسط کامیون‌، بسته ها را به آدرس دقیق مشتری تحویل می‌دهند. امکان حمل بار ریلی به چین به علت نبود خطوط ریلی تا این کشور وجود ندارد.

تاثیر روش ارسال بر هزینه حمل بار از چین

چنانچه بار شما وزن بالایی داشته باشد، معمولا با کشتی منتقل می‌شود.این روش زمان بر است و تحویل بار حدود یک ماه طول می‌کشد. اما هزینه آن نسبت به حمل هوایی ارزان تر است.

حمل بار از چین به ایران توسط کشتی به سه دسته خرده بار، فله‌ای و فول کانتر تقسیم می شود.
اگر محموله کل ظرفیت یک کانتر را پر کند، تاجر از فول کانتر استفاده می‌کند چون مقرون به صرفه ‌تر است.
در روش فله‌ای، بار‌هایی که به صورت فله‌ای هستند حمل می‌شوند مانند خاک یا مواد معدنی.
چنانچه بار کمتر از یک کانتینر باشد، روش حمل خرده بار استفاده می‌شود که توجیه اقتصادی دارد.

 

حمل خرده بار از چین چقدر طول می‌کشد؟

 


 

 

مدت زمان حمل بار از چین به ایران

با توجه به بزرگی صنعت تولیدی چین و همچنین نیاز کشورهای دیگر به کالاهای ارزان قیمت چینی ، وارادات و حمل خرده بار از چین ، به عنوان یکی از روش‌های حمل و نقل بین‌المللی، بسیار پرکاربرد است. ، به شدت افزایش یافته است.
در صورت حمل خرده بار از چین به ایران توسط کشتی حداقل ۲۰ تا ۲۵ روز زمان لازم است. در حمل هوایی از چین به ایران برای تهران کمتر از یک هفته و برای سایر شهرها بین یک هفته تا ۱۰ روز زمان می برد.البته توجه داشته باشید در هر دو روش ترانزیت دریایی و هوایی، فاصله بین محل بارگیری تا تخلیه، نوع کالا و تشریفات اداری و گمرکی بر روی زمان تحویل تاثیر مستقیم دارند.

همچنین عوامل بسیاری مانند مستقیم یا غیر مستقیم بودن پرواز، تعداد پروازهای ایرلاین می تواند بر زمان حمل بار هوایی و فریت بار از چین به ایران و همچنین هزینه فریت بار مسافری اثر بگذارد. در جدول زیر می توانید زمان حمل تقریبی از چین به شهر های مهم ایران را مشاهده کنید.

 

زمان حمل بار از چین به ایران

لیست ایرلاین های دارای پرواز از چین به ایران

شرکت های هواپیمایی زیر دارای پرواز از مبدا چین به مقصد ایران هستند. البته در حال حاضر به علت تحریم های آمریکا علیه ایران ایرلاین های کمتری از چین به ایران پرواز دارند.

ترکیش ایرلاین
ماهان ایر
قطر ایرویز
ایران ایر
امارات
عمان ایر
کویت ایر

هزینه‌های واردات کالا از چین به ایران

لیست زیر شامل تمامی هزینه های واردات کالا از زمان خرید کالا از چین تا ترخیص بار در گمرکات ایران است.

قیمت کالای خریداری شده در چین
هزینه‌های تحویل کالا از آدرس فرستنده
هزینه‌های بازرسی کالا
هزینه‌های گمرکی
هزینه‌های ثبت سفارش و تخصیص ارز
هزینه های تهیه اسناد و مدارک
هزینه حمل‌ و نقل کالا از چین به ایران
هزینه‌های انبارداری کالا در گمرک
هزینه‌های ترخیص کالا از گمرکات ایران
هزینه های بیمه بار در حین حمل

نکته مهم : هزینه های بالا می تواند برای کالاهای مختلف متفاوت باشد. ممکن است برای کالایی خاص، برخی از این موارد در نظر گرفته نشده و یا دارای معافیت‌ باشند.

هزینه حمل بار از چین به ایران

هزینه ارسال بار از چین به ایران بستگی به عوامل متفاوتی دارد. اگر از سرویس کارگو استفاده می‌کنید، عوامل زیر در هزینه کارگو از چین به ایران تاثیرگذار هستند.

نوع و کلاس خطر محموله
کلاس خطر بار هوایی، مربوط به 9 کالایی است که جزء لیست کالا‌های خطرناک هستند، می باشد. ارسال کالاهای خطرناک از چین به ایران هزینه بیشتری دارند.

وزن واقعی بار
وزن باسکول شده کالا روی هزینه ارسال بار از چین به ایران تأثیر مستقیم دارد.

وزن حجمی بار
بعضی کالاها اگرچه وزن زیادی روی باسکول ندرند اما ممکن است حجمی زیادی اشغال کنند بنابراین وزن حجمی بار نیز در هزینه ارسال بار از چین به ایران تأثیرگذار خواهد بود.

نوع قرارداد
حتی نوع قرارداد خرید می تواند بر روی هزینه حمل بار تأثیر بگذارد. هزینه ارسال بار از چین به ایران، مسئولیت‌ها، خطرات و ریسک‌های حمل کالا در قرارداد شما ذکر می‌شود.
در تجارت بین المللی دو نوع قرارداد پر کاربرد FOB و EXW وجود دارد.

در قرارداد FOB تمامی هزینه‌های حمل و نقل بار، گمرک و ارسال بار به مقصد برعهده فروشنده است. اما در قرارداد EXW کلیه هزینه‌ها و ریسک و خطر‌ها تا مقصد بر عهده خریدار است.

عوامل موثر بر هزینه حمل دریایی از چین به ایران

روش ارسال FCL یا LCL
نوع بار از نظر کلاس خطر
نوع قرارداد (EXW یا FOB)
بندر مبدا

تفاوت وزن حجمی و وزن واقعی در حمل بار هوایی

به دلیل وجود محدودیت در ظرفیت بارگیری هواپیما، در حمل بار هوایی فرمول متفاوتی برای محاسبه وزن مرسولات استفاده می شود .

یک جعبه علاوه بر وزن واقعی، دارای ابعاد نیز می باشد که با حاصلضرب طول*عرض* ارتفاع وزن حجمی جعبه محاسبه می شود.

در حمل و نقل بار هوایی صاحب کالاباید بین وزن واقعی و وزن حجمی مولفه بزرگتر را مبنای پرداخت هزینه های خود قرار دهد. مثلا اگر قصد وارد کردن یک کولر از چین به ایران را دارید و وزن واقعی بسته بندی این کالا 50 کیلوگرم و وزن حجمی آن 90 کیلوگرم است، باید هزینه های حمل هوایی را بر اساس 90 کیلوگرم پرداخت کنید.

شیوه محاسبه وزن حجمی در حمل بار هوایی

فرمول محاسبه وزن حجمی : (طول*عرض*ارتفاع) تقسیم بر۵۰۰۰
بعنوان مثال بسته ای با طول ۵۰، عرض ۶۰ و ارتفاع ۷۰ سانتی متر ، ۴۲ کیلوگرم وزن حجمی دارد.

عوامل تاثیرگذار بر هزینه حمل کالا از چین به ایران

تاثیر وزن و حجم کالا بر هزینه واردات از چین

تاثیر میزان وزن و حجم بار بر قیمت تمام شده ی ارسال کالا از چین مستقیم است. هرچه وزن بار شما بیشتر باشد ، قیمت ارسال هر کیلو بار هوایی یا دریایی از چین ، کمتر خواهد بود . در مورد حجم بار نیز همین حالت صدق می کند.

تاثیر وزن حجمی بر قیمت ارسال بار از چین

اگر محموله در هر متر مکعب بیشتر از 167 کیلوگرم وزن داشته باشد ، بار بصورت حجمی در نظر گرفته می شود. بنابراین در هزینه تمام شده ی شما بسیار موثر است.

قیمت کرایه حمل شرکت های حمل و نقل

داخلی یا خارجی بودن شرکت حمل و نقل عامل مهمی است که در ارزیابی قیمت ارسال بار از چین ،اثر بسیار زیادی دارد. همچنین قیمت حمل هوایی خطوط پروازی داخلی مانند هواپیمایی ماهان ، با قیمتهای حمل خطوط هوایی خارجی مانند: هواپیمایی امارات و یا قطر ایرویز ، متفاوت میباشند. شما با انتخاب شرکت حمل بار هوایی EDL Express می توانید در هزینه های حمل کالا از چین به ایران به میزان قابل توجهی صرفه جویی کنید.

قیمت متفاوت ارسال بار از شهرهای مختلف چین

با توجه به وسعت بالای کشور پهناور چین ، هزینه ارسال بار از شهرهای مختلف چین به ایران متفاوت خواهد بود. برخی شهرهای چین دارای بندر هستند و برای حمل دریایی قیمت مناسب تری ارائه می دهند . همچنین بعضی شهرهای چین فرودگاه بین المللی دارند و برای حمل بار هوایی هزینه های مناسبی دارند.

شهرهای چین دارای پرواز برای حمل بار به ایران

شهرهای زیر پرواز هفتگی از چین به ایران دارند
شنژن، گوانجو، شانگهای، پکن

حمل هوایی از شانگهای به ایران : توسط شرکت ماهان ؛ قطر ایرویز ؛ هواپیمایی امارات
حمل هوایی از گوانجو به ایران : توسط شرکت ماهان ؛ قطر ایرویز ؛ هواپیمایی امارات
حمل هوایی از شنزن به ایران : توسط شرکت ماهان ؛ قطر ایرویز ؛ هواپیمایی امارات
حمل هوایی از هنگ کنگ به ایران : توسط شرکت قطر ایرویز ؛ هواپیمایی امارات
حمل هوایی از پکن (بیجینگ) به ایران : توسط شرکت ماهان ؛ قطر ایرویز ؛ هواپیمایی امارات
حمل هوایی از دالیان به ایران : توسط شرکت قطر ایرویز ؛ هواپیمایی امارات
حمل هوایی ژیامن به ایران : توسط شرکت قطر ایرویز ؛ هواپیمایی امارات

با توجه به وضعیت ایرلاین های چینی ممکن است در هفته ۱ تا ۴ پرواز بین این شهرها و تهران انجام شود.

اطلاعات لازم برای محاسبه هزینه حمل هوایی از چین به ایران

برای استعلام قیمت حمل هوایی بار از چین قبل از تماس با کارشناسان ما، اطلاعات زیر را آماده کنید تا در زمان کمتری به نتیجه برسید.
وزن کل بار
ابعاد مرسوله
شهر مبدا در چین
ماهیت و نوع بار
مشمول بودن بار با باتری، پودر، موتور و یا برند معروف
ترم حمل ( فوب، ایکس ورک )
آدرس دقیق فرستنده در صورت نیاز به پیکاپ در چین

هزینه هر کیلو بار هوایی از چین

برای استعلام هزینه حمل کالا از چین ، میتوانید به صفحه “استعلام هزینه حمل بار” مراجعه کنید .همکاران ما درجهت پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما آمادگی دارند.

روش های کاهش هزینه حمل بار هوایی از چین به ایران

در زیر لیستی از روش هایی برای کاهش هزینه های حمل بار هوایی از چین به ایران را به شما آموزش خواهیم داد. دیگر لازم نیست نگران هزینه های بالای حمل هوایی باشید.

کاهش سایز بسته بندی بار

همانطور که گفته شد ابعاد بسته بندی اثر مستقیم بر وزن حجمی و در نهایت هزینه ارسال محموله دارد. بنابراین کاهش اندازه بسته بندی کالا به شدت توصیه می شود. به یاد داشته باشید از فروشنده کالا در چین درخواست کنید تا جایی که امکان دارد اندازه بسته بندی سفارشات کاهش دهند.

عدم ارسال کالاهای خطرناک

کالاهایی نظیر باتری، کالاهای برند، کالا بصورت پودر و مایع از نظر ایرلاین ها کالای خطرناک هستند.بنابراین سعی کنید کالاهای نرمال خرید نمایید و به صورت هوایی ارسال کنید.

خرید کالا از فروشندگان چینی به صورت فوب ( FOB)

در روش حمل بار هوایی علاوه بر هزینه فریت باید هزینه های دیگری را نیز پرداخت کنید که در زیر لیستی از آنها را خواهید دید.

هزینه پیکاپ و تجمیع کالا از فروشنده در چین
هزینه های محلی فرودگاهی در چین

موارد بالا در صورت خرید کالا از چین به صورت فوب بر عهده فروشنده کالای شما در چین خواهد بود.

مراحل حمل هوایی بار از چین به ایران

نهایی کردن هزینه حمل
ارسال و تحویل مرسولات شما توسط فروشنده به انبار در چین
یکپارچه سازی بارهای کلیه مشتریان در انبار چین
بارگیری بارهای مشتریان در یکی از فرودگاه های کشور چین
خروج بار از چین و رسیدن به فرودگاه امام خمینی
تخلیه بار از هواپیما و تحویل بارهای وارداتی به انبار گمرک
تسویه هزینه های حمل
تحویل مدارک بار به مشتریان و صاحبین کالا در ایران

کالاهای با قابلیت حمل هوایی از چین به ایران

در حمل بار هوایی از چین به ایران محدودیت هایی در انتقال بعضی از کالاها وجود دارد و امکان حمل هوایی آنها وجود ندارد. مقدار و حجم کالا ها و نوع آنها از جمله مواردی است که سبب ایجاد محدودیت در حمل و نقل هوایی برخی کالاها می شوند.

هواپیماها به هر نوع مواد انفجاری بسیار حساسند، به همین خاطر حمل کالاهایی که حاوی باطری هستند، ممنوع است. انواع باتری ها، تلفن های همراه و سایر لوازم الکترونیکی برای حمل هوایی از چین به ایران با محدودیت ها و ممنوعیت هایی مواجهند.

کالاهایی که بعد از خرید از چین، استفاده از سرویس حمل بار هوایی از چین به ایران برای آنها امکان پذیر است :

حمل هوایی لوازم و وسایل کشاورزی کوچک

واردات وسایل کشاورزی از چین به ایران، قابلیت استفاده از خدمات حمل بار هوایی را دارند. کودهای شیمیایی، انواع ابزارآلات و اتصالات کوچک مانند بیل ها از جمله وسایلی هستند که می توانند برای واردات از چین انتخاب شوند.

حمل هوایی لوازم ورزشی

واردات لوازم ورزشی از چین از قبیل انواع توپ ورزشی، کفش ها و لباس های ورزشی، انواع کیف ها، کیسه های بوکس، ساق بند، دستکش و… می توانند پس از خرید از چین توسط هواپیما به ایران وارد شوند. این لوازم وزن و حجم پایینی دارند و امکان حمل تعداد زیادی از آنها با سرعتی بالا وجود دارد.

سایر لوازم قابل حمل توسط هواپیما

انواع قطعات و لوازم خودرو، لوازم خانگی، انواع پارچه ها، آلات موسیقی، انواع شیرآلات و اتصالات لوله کشی، لوازم خیاطی، قطعات و لوازم کامپیوترها، کاغذ و پیچ و مهره از دیگر کالاهایی هستند که توسط روش حمل بار هوایی از چین وارد کشور می شوند.

خرید کالا از چین و ارسال به ایران

حمل خرده بار از چین به ایران

حمل خرده بار از چین

 شرکت چینی حمل بین المللی ای دی ال محموله های شما اعم از کالاهای جزیی، خرده بار و سمپل های تجاری و … را از تمامی شهرهای چین تحویل گرفته ، بسته بندی استاندارد نموده ، و بصورت هوایی ، به ایران ارسال کرده و در پایان مراحل ترخیص کالا را انجام دهد. تمامی محموله ها، توسط شرکت های هوایی بین المللی و تحت بیمه نامه های معتبر بارنامه شده و به گمرکات ایران ارسال می شود.

بهترین و پرسودترین کالاها برای واردات از چین

بعضی از تجار ایرانی بر این باورند که واردات کالاهای مصرفی دسته‌ دوم سود بیشتری دارند. ما در اینجا پس از تحلیل بازرگانان از بازار و قوانین گمرکی ایران و چین در سال های اخیر، لیست کالاهای پرسود برای واردات از چین را برای شما لیست کرده ایم.

واردات قطعات صنعتی و ماشین‌ آلات از چین
واردات لوازم جانبی اتومبیل از چین
واردات کاغذ و لوازم التحریر
واردات قطعات و لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر از چین
واردات مواد اولیه شیمیایی و معدنی از چین به ایران
واردات قطعات ساختمانی و لوازم خانگی از چین به ایران
خرید پوشاک از چین به ایران
واردات گوشی موبایل و قطعات و لوازم جانبی آن از چین به ایران
واردات تجهیزات پزشکی از چین
واردات کالاهای خطرناک از چین
خرید قطعات کامپیوتری و لپ‌تاپ از چین به ایران
واردات پرینترهای صنعتی از چین

واردات قطعات الکترونیکی از چین

چنانچه واردکننده و یا مصرف کننده قطعات الکترونیکی هستید می توانید از خدمات ما جهت تامین اقلام مورد نیاز خود استفاده کنید.بهتر است قبل از اقدام به واردات قطعات الکترونیکی از کشور چین، از برندهای معتبر مجوزات لازم را دریافت کنید.

واردات تجهیزات پزشکی و اقلام دارویی از چین

با توجه به نیاز بالای کشورمان به اقلام پزشکی و دارویی ، حجم زیادی از این تجهیزات و مواد از کشورهای مختلف به ایران وارد می شود. حمل تجهیزات پزشکی بعلت حساسیت بالا، نیاز به رعایت شرایط خاص و پیچیده‌ای مانند نگهداری در شرایط دمایی و یا حمل به صورت غیر مستقیم دارد. شرکت EDL اکسپرس می تواند خدمات تخصصی در زمینه واردات تجهیزات پزشکی از چین به ایران ارائه دهد.

واردات تجهیزات خط تولید کارخانجات از چین

یکی از مواردی که تجار اقدام به خرید کالا از چین می کنند تجهیزات راه اندازی خطوط تولید برای کالاها در کارخانجات، است. البته ماشین آلات صنعتی و قطعات خط تولید کارخانجات نیازمند به روز رسانی، تعمیر و یا تعویض دارند.

واردات مواد اولیه طبیعی و صنعتی از چین

نیاز کارگاه‌های تولیدی و کارخانجات مختلف به مواد اولیه طبیعی و صنعتی از چین تامین می شوند. ما برای واردات مواد اولیه از چین به ایران با کمترین هزینه به شما کمک خواهیم کرد.

واردات مواد و کالاهای خطرناک از چین

واردات و حمل کلاس های مختلف کالاهای خطرناک از قبیل مواد خورنده، مواد قابل اشتعال و سمی، نیاز به رعایت شرایط و مراقبت‌های ویژه دارد. جهت کاهش احتمال بروز حوادث و سوانح را تا حد امکان در حمل اینگونه مواد باید بسته ‌بندی ‌های مناسب و استاندارد انجام پذیرد.

واردات انواع پرینترهای صنعتی از چین

شرایط حمل پرینترهای صنعتی به دلیل وجود جوهر و باطری‌های خاص سخت و خاص است. برای ورود این پرینترها تحت نام برندهای معتبر از چین، باید مجوزات مربوطه اخذ شود.جهت واردات پرینترهای صنعتی با استفاده از ارزان ترین روشها با متخصصین ما تماس بگیرید.

واردات ماشین آلات صنعتی از چین

ماشین آلات صنعتی که مشابه داخلی ندارند، به صورت نو و یا کارکرده برای مصارف خاص، معمولا به صورت زمینی یا دریایی از چین به ایران وارد می شوند.

دلایل انتخاب حمل هوایی

سرعت بالا در روند حمل و ترانزیت
ایمنی بالاتر
انتقال بدون نگرانی از تحریم ها
عدم نیاز به ترانزیت داخلی بار در ایران
ترخیص سریعتر در گمرک فرودگاه امام خمینی

معتبرترین شرکت حمل بار هوایی از چین

شرکت حمل و نقل بین المللی بار هوایی EDL express با داشتن مجوزهای لازم و رسمی هواپیمایی کشوری، به عنوان معتبرترین شرکت حمل بار هوایی عضو اتحادیه جهانی IATA و شبکه جهانی حمل و نقل بین المللی WWPC در ایران است. این شرکت با سالها تجربه حرفه ای در زمینه ی حمل بین المللی بار بصورت هوایی ، آماده ست تا در کلیه مراحل واردات هوایی بار از چین به ایران، در کنار شما باشد.

 

لیست فرودگاهها و شرکت های هوایی بین المللی چین

با استفاده از جدول زیر می توانید نام فرودگاههای مهم چین به همراه شرکتهای هوایی دارای پرواز مستقیم به ایران پرواز را مشاهده کنید.

لیست فرودگاهها و شرکت های هوایی بین المللی چین

 

اطلاعات تماس گمرک فرودگاه های چین

شماره های تماس با فرودگاه های کشور چین جهت کسب اطلاعات کامل برای اقدام به صادرات کالا یا واردات بار در زیر قابل مشاهده است.

BJS:010-85736114
PVG:021-68890000
CAN:020-81102000
CTU:028-85205555

نکته : ساعات کاری گمرک فرودگاه های چین 7 روز هفته و بصورت 24 ساعته است.

مدارک مورد نیاز برای صادرات کالا از چین

پکینگ لیست
فاکتور خرید کالا از چین
مجوز گمرکی صادرات
گواهی بهداشت در صورت نیاز

جمع بندی

از میان روش‌های مختلف برای حمل و نقل کالا، انتخاب شیوه مناسب با وزن و نوع کالا می‌توان از هزینه‌های زاید و حتی خسارت‌های احتمالی بسیاری جلوگیری کرد. چنانچه قصد ارسال مرسولات پستی کم حجم و با ارزش یا خرید کالا از چین به سریع‌ترین حالت ممکن و با نازلترین قیمت را دارید، پیشنهاد می‌کنیم از سرویس پست اکسپرس EDL اکسپرس از چین به ایران جهت دریافت و تحویل کالا بهره ببرید. ما خدماتی مانند سرعت عمل بالا، امنیت زیاد، بسته بندی مناسب، هزینه اقتصادی ارائه می دهیم. برای انجام صحیح کلیه مراحل پیکاپ کالا از مبدا و ترخیص از گمرک فرودگاه امام خمینی بدون هیچ مشکلی همراه شما خواهیم بود.

سوالات متداول

حداکثر وزن بسته بندی بار برای حمل از چین چقدر است ؟
وزن بار با بسته بندی نباید بیشتر از ۲۰ تن باشد وگرنه از مبدا بارگیری ارسال نخواهد شد.

هزینه حمل بار از چین چقدر است؟
شرکت حمل بار بین المللی EDL با داشتن دفاتر در شهر های مختلف چین امکان خرید کالا از چین را برای شما بازرگان و تاجر محترم فراهم می سازد تا با اطمینان کامل و کمترین هزینه کالای خود را از چین به ایران حمل نمایید.

حمل بار به چه صورت هایی انجام می شود؟
حمل بار از چین به صورت بار FCL (بار کامل کانتینر) و یا LCL (کمتر از بار کانتینر)،حمل هوایی وحمل و نقل دریایی به صورت خرده بار و بار تجاری (Cargo) انجام می شود.

امتیاز شما

میانگین امتیازات ۵ از ۵